KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355165
nr 1735 5165
Stuart Park, stilleben. Signerad. Olja på duk, 38x63 cm, yttermått inklusive ram: 72x96 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 20:11:06
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
6