KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355165

nr 1735 5165

Stuart Park, stilleben. Signerad. Olja på duk, 38x63 cm, yttermått inklusive ram: 72x96 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 20:11:06